Reference

Mé reference:

Prohlédněte si mé reference:

Chci přidat zkušenost

Alča

" Seminář Óda na radost mě nadchl. Krásně a bezpečně nás Iva provedla vše vysvětlila, odpovídala na všechny otázky, trpělivě naslouchala a stále se starala o to jak se cítíme a zda všemu rozumíme, nic nebyl problém. Odcházela jsme unavená a spokojená a tak je to v pořádku. Na semináři se naučíte hledat negativní vzpomínky a přeměnit je na neutrální, aby Vám již neotravovaly život, jak jednoduché a osvobozující. Neřešíte kdo,co,proč a jak se Vám událo, ale jak z toho ven, abyste se cítili den ode dne lépe a spokojeně. Držím Ivě a všem budoucím klientům palce a úspěch v řešení životních trablů. "

Eva L

" Vyzkoušela jsem nejprve on-line semináře. Natolik mě jednotlivá témata oslovila a posunula, že pokračuji s Ivankou H. pravidelně již půl roku. V minulosti jsem vyzkoušela hodně technik a zůčastnila se spousty přednášek, ale odpuštění podle Dr. Loyda je něco, co jsem ještě nezažila. Všichni víme, že odpustit je základ šťastného života, ale jak to udělat? Toto funguje!!!!!. Mám seznamy lidí, které kóduji a začaly se dít věci. Kódování radosti mě zachránilo od velkého smutku z úmrtí mého pejska. Ivanko, jsem Ti velmi vděčná, jsi skvělá a super PROFÍK ve svém oboru. Mohu jenom doporučit.Děkuji "

Marie

"Ivanka je krásná vzácná žena . Děkuji že mne intuice zavedla k umění , které ve své moudrosti nese. Pomoc kterou jsem hledala přišla z čistého nebe v lehkosti a přitom v obrovské hloubce. Hned při prvním setkání se vše co se zdálo , roky neřešitelné rozpustilo a vše, co se při dvouhodinové kineziologii odehrálo přineslo novou sílu , radost , rozpuštění bloků, strachů, fobií mně a mému synovi. Vše co jsem do té doby nesla bylo jako nepřístupné , první a druhé setkání bylo se mnou, jako maminkou, při pomoci mému synovi , účinek je zázračný a plně trvalý . Ivanka umí pomoci najít nás samé , očistit z hlouby co není a nemá již být naší součástí. Stáváme se sami sebou v našich krocích ve své jistotě a nalezení vzácnosti , kterou jsme , my všichni. Je mi velkou ctí setkat se ženou která je obdarovaná tímto mistrovským uměním. Ivanko Děkuji z celého srdce Maruška"

Magda

" Milá Ivi, co dodat. Kódy u mě začly změny, které bych si nikdy nemyslela. A že to byla teda rychlost. A tvoje terapie jsou naprosto úžasné. Pomáhají mi na další životní level. A navíc jsi skvĕlá baba! Ať se ti daří a já určitĕ budu doporučovat dál. "

Karolína

"Ráda bych touto cestou poděkovala Ivance za její skutečně mimořádnou práci. Vyzkoušela jsem v životě již několik různých metod osobního rozvoje a mohu srovnávat. Kineziologie pro mne byla prve velká neznámá a nevěřila jsem tomu, že se člověk bez vlastního velkého přičinění může začít v tom nejlepším slova smyslu měnit. Máme tendenci nevěřit tomu, co si na vlastní kůži nevyzkoušíme. A přesto, že tomu doteď vlastně vůbec nerozumím, je mi to jedno! Nemusím už mít vše pod kontrolou, nechávám věci plynout a jsem moc vděčná, že tato metoda funguje a zázračně léčí. Navíc jsem si vybrala tu nejlepší terapeutku, kterou jsem v životě poznala. Ivanky energie, vlídnost, laskavost a bezbřehý optimismus má na člověka už sám o sobě léčivý efekt! Sama za sebe pracuji s více metodami, ale na kineziologii nedám dopustit. Skvělý způsob, jak léčit své staré, zasuté a často bolavé programy. Nejen já, ale všichni mí blízcí se můžeme konečně pořádně nadechnout! Moc Ti děkuji, Ivanko."

Monika

"Monika, moc ráda bych poděkovala paní Ivě. Tato zpráva je hlavně pro majitelé mazlíčků v rodině. Mám tři krásné siamské kočky. Bohužel jeden kocourek má od prosince problémy. Měl před týdnem akutní stav, kdy mi lékaři navrhli dvě řešení. Uspat kocourka nebo zaplatit léčbu. Rozhodla jsem se pro léčbu a okamžitě volala paní Ivě, která mi pomohla a léčila kocourka. Následný den jsem šla na kontrolu k lékaři a nevěřil tak výraznému zlepšení stavu. Další den byl skoro problém pryč. Pro lékaře to bylo něco, čemu nemohli uvěřit. S paní Ivou stále spolupracuji. Její výsledky jsou úžasné. Moc ji děkuji. Monika "

Martina

"Mila Ivčo, neber to prosím do slova, ale já tě miluju. Den, kdy jsem tě potkala, byl nejšťastnější v mém životě. Díky tobě jsem si včera splnila svůj životní sen a pořídila jsem si nové auto. Bez tebe bych se k tomu neodhodlala, chtěla jsem si udělat radost, prostě jen tak a z ničeho nic. Děkuji ti za tvou pomoc. "

Martina Rašínová

"Ivky seminář byl pro mě neuvěřitelným životním zážitkem. Nikdy jsem nic podobného a tak silného ve svém životě nezažila. Iva je skvělá, v tuto chvíli světlo a láska mého života . Děkuji Ivo, jsem nadšená a hodlám dále pokračovat, samozřejmě za tvé báječné pomoci. Už se těším na další setkání. Cítím, jak se můj život začíná pomalu měnit. "

Michal

"Se seminářem léčebných kódů 12 kategorií jsem byl velmi spokojen, Iva je úžasná profesionálka, vše bylo perfektně připravené, v příjemném prostředí. V malé skupince jsem prošli všech 12 kategorií, u některého kódování jsem vnímal okamžité účinky. Věřím, že při pravidelném kódování a práci na sobě se výsledky určitě dostaví. Metoda je vhodná jak pro děti, tak dospělé a pomůže s řešením mnoha problémů, které každého v životě jednou potkají. Iva s trpělivostí a radostí odpovídala na všechny naše zvídavé otázky. Po oba dva dny jsem se cítil velmi dobře, tento seminář vřele doporučuji všem!"

Petr

"Nemít informace o tom, že výsledky metody Dr. Loyda "Léčebný kód" jsou ověřeny klinicky, připadaly by mi některé prvky této metody poněkud "esoterické" a považoval bych celou metodu za mírně vylepšené autosugestivní cvičení. Avšak po první účasti na semináři jsem byl nucen konstatovat, že právě ono "mírné vylepšení" je tím, co dodává metodě Dr. Loyda tak velkou účinnost. Sice neumím popsat, co přesně se se mnou dělo, ale už během semináře jsem prostě cítil, že něco to se mnou dělá. Mgr. Petr Volšík, kouč a právník"

Ludmila Koubová

"Lecebne kody byl velmi silny seminar, obvzlaste ve skupine se sila pouzivanych kodu znasobuje a prinasi okamzite vysledky. Oba dva seminare, ktere jsem mela moznost absolvovat byly prinosne pro muj osobni vyvoj. Temer ihned po aplikovani kodu jsem citila zlepseni at jiz dusevnich ci fyzickych stavu a vztahu s okolim, ktere na aplikaci kodu reagovala tentiz den. Kody nadele pouzivam a mohu vrele doporucit. Seminarem provazi skvela lektorka Ivana, ktera vytvari prijemnou atmosferu, cely seminar je uvolnujici a krasne lecivy. "

Michal

"Musím Vám napsat, leč jsem tomu nevěřil, že to se mnou něco udělá, protože jsem byl k těmto metodám skeptický a svou ženou skoro dotlačen. Osobní terapie leč přes dvě hodiny, byla překvapující,cítím se po dlouhé době svěží, skvěle usínám s čistou hlavou. Moc Vám Ivanko děkuji, energie šambaly a léčivá terapie, mě hodila do pohody. poklona Vám M."

Kateřina Venclová

"Milá Ivanko, chtěla bych Ti poděkovat za úžasný seminář, který mě pomohl ujasnit si spoustu záležitosti týkající se mého osobního života. V léčebné kódech jsem našla cestu, jak zůstat na vlně klidu a nenechávat se „ničit“ nepříjemnými záležitostmi, které přináší všední život. Najít znovu rovnováhu a klid, je opravdu těžká záležitost, obzvlášť v situacích, které člověk někdy velmi těžko zvládá. Kódy jsou pro mne velmi příjemná cesta naleznout v okamžiku klid a soustředit se pouze na sebe. Posunují mě k cíli, kterým je znovuobnovení síly, pohody a vnitřní radosti. Moc děkuji za tuto pomoc a přeji i ostatním, kteří se rozhodnou pro sebe něco udělat, aby nalezli jako já, díky léčebným kódům svou životní cestu….. Kateřina Venclová"

Petra V

"Seznámila jsem se s Ivankou přes zelené potraviny, které už více jak dva roky s chutí konzumuji a efekt vidím nejen na sobě, ale i na svých dvou dětech. Za co jsem ale Ivče především moc vděčná, je to, že mne přivedla na cestu ´léčebných kódů.´ Naučila mě, jak pomoci sama sobě v (nejen) tíživých životních situacích a díky kódům zharmonizovat své tělo a duši. Pravidelné praktikování léčebných kódů se mně stalo takovou každodenní malou modlitbou, radostí, chvílí uzemnění se, zpomalení a vytržení z koloběhu práce a stresu. Místo večerního čtení knihy se nyní věnuji jen opravdu sama sobě a díky tomu vnímám i pozitivní odezvu u svých blízkých. Krásná práce na sobě, která nebolí, ale hřeje. Moc díky Ivčo, jen tak dál. Držím Ti na Tvé smysluplné cestě palce!"