O MĚ - KDO VLASTNĚ JSEMPřed 20 lety jsem onemocněla boreliózou a přes veškerá lékařská vyšetření a léčbu se mi tato nemoc neustále několik let vracela. Vždy s každým větším stresem, či emocinální vypětím jsem začínala tam kde na začátku. Základním tématem a významem bylo naučit se mít se ráda a nedávat ostatním přednost před sebou. V roce 2010 jsem postupně absolvovovála semináře  kineziologie, numerologie, STR - metoda Spiritual Respondse Therapy, autopatie, energiií reiky, schambaly a jiných. Zařadila jsem do života zelené potraviny a stala se poradcem zdravého životního stylu zelených potravin Green Ways. Od roku 2015 působím též jsem jako Rodinný průvodce 12 kategorií Léčebných kódů A. Loyda. Byla jsem vyškolena Mirou Liškovou a pořádám semináře Léčebných kódů 12 kategorií.

Všechny tyto metody jsem zařadila do svého života a praktikovala na sobě, svých dětech a klientech od r. 2010.

V roce 2011 jsem řešila velké znovunalezení života a směr své cesty, kdy jsem měla pocit, že se mi vše v soukromém životě zbortilo jak domeček z karet. Vždy jsem byla veselý a optimistický človíček, který si poradil se vším a najednou jsem zažívala propad a velký smutek. Procházela jsem tzv. bahnem opět za sluníčkem a až zpětně pochopila, proč se některé věci v životě dějí.

Nic se v našem životě neděje jen tak náhodně, ale vše má svůj smysl, vždy vše pochopíme, až za nějaký čas...

V této době jsem pracovala ve velkém korporátu, velice úspěšné zahraniční firmě a zároveň ve svém volnu pracovala s klienty jako terapeut. O víkendech jsem pořádala semináře a doma jsem musela být maminkou na plný úvazek. Tempo bylo opravdu velké. Ženám není přirozené pracovat na plný výkon dlouhodobě, postupně ztrácejí ženskost a vzdalují se od svého přirozeného ženství.  A to se stalo i mě. Opět se mi po 10 letech vrátila borelióza a já věděla, že musím ještě jinak, že ani tato cesta není ta správná.

Rozhodla jsem se skončit v korporátu, kde jsem byla zaměstnaná 20 let a  začala pracovat  jen jako terapeut.  Osvobodila jsem se a vyléčila na všech úrovních. Opět jsem se stala sama sebou a našla vnitřní radost a klid - jdu po své životní cestě s radostí a lehkostí...

Metoda léčebného kódu mě naprosto pohltila a přesvědčila o svých úžasných léčebných možnostech. Knihu Léčebný kód od Alexe Loyda jsem dostala na konci roku 2012 od své kamarádky a během dvou dnů jí přečetla. Jako úplný amatér jí začala praktikovat na své malé dceři, která měla šilhavost očí a termín operace za 2 měsíce. Během měsíce a půl pravidelného několikadenního kódování se oči mé dcery úplně narovnaly a šilhavost zmizela. Proto pro mě zůstal tento výsledek naprostým zázrakem a kódům jsem s láskou propadla. Do této doby žádný jiný způsob mé dceři nepomohl.

Každý kráčíme životem po své cestě, občas se nám stává, že zvolíme jiný směr. Je to vždy proto, abychom se poučili, vyléčili a mohli se zase vrátit  zpět. Vždy silnější, odolnější a jiní..Také pochopíme, že nezměníme nikdy jiné, ale musíme změnit nejdříve sami sebe, aby se následně mohli změnit druzí. Život je krásný, ale občas musíme kráčet... přes překážky ke hvězdám..:-).

Ráda Vám pomohu najít tu správnou cestu, po které kráčet je jen radost..:-).

Srdečně Vás tímto zvu na terapie kineziologie a na své semináře Léčebných kódů.

Protože věřte: „Život je každý den plný zázraků“

 

Občas musíme projít bouří, abychom zase viděli svítit slunce.
Vše co si přejete můžete dosáhnout a spolu najdeme ten správný směr.

Moje Certifikáty

Web Rodinné Léčení Praha používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.