Léčebné kódy

Léčebné kódy

Léčebné kódy představují jednoduchou, přesto úžasnou metodu, která umí z našeho těla odstranit stres, který je 95 % hlavní příčinou všech nemocí. Tím že odstraníme fyziologický stres, zharmonizujeme náš imunitní systém, který má pak volný prostor k léčení a naše tělo seuzdravuje.

Tímto Vám chci představit metodu, která Vám může změnit celý Váš život a to jsou Léčebné kódy.

"Život je každý den plný zázraků "

 


O metodě léčebných kódů

Otázky a odpovědi

12 kategorií

Výsledky po kódování

Postup

Kniha


o metodě léčebných kódů

Tato metoda je popsána v knize Léčebný kód jejím autorem je Alex Loyd. (Besceler roku 2013)

Metoda je založena na poznání, že zdrojem všech našich problému je fyziologický stres. Tento fyziologický stres nastává, když náš nervový systém není v rovnováze. Pokud má člověk jakýkoliv zdravotní problém, pramení vždy z fyziologického stresu.

Dr. Alex Loyd je vysvěcený kněz, který získal doktorské tituly v oborech psychologie a neuropatické medicíny. 12 let se modlil za svoji ženu, která trpěla velmi silnými depresemi. I přestože jeho vysokoškolské práce v oblasti psychologie a 4 roky léčitelství, ho vybavily velkým počtem technik, neuměl své ženě pomoci, vždy docházelo jen k dočasnému potlačení jejích symptomů. Nikdy nedokázal u své ženy a ostatních klientů eliminovat příčinu v zárodku. Až v roce 2001 kdy se vracel ze semináře o kvantové fyzice z Los Angeles a čekal na svůj let domů, nikdy nezapomene na hlas své ženy v telefonu. Jeho žena byla ve velmi těžké depresi, šlo jí o život. Byla od něho 4 500 km daleko a on sedal do letadla a musel svůj telefon vypnout. Po celou cestu domů se za svou ženu modlil a před očima se mu odvíjel léčivý mechanismus. Vše si zapisoval. Po všech těch letech studií stačily 3 hodiny v letadle a dostal to po čem toužil-Léčebný kód. Tento nový jednoduchý fyzikální systém odstraňující z těla stres aplikoval na své ženě a její deprese jak mávnutím kouzelného proutku nadobro zmizela. Dr. Loyd se po celý následující rok soustředil na sledování a monitorování výsledků a ověřoval tento mechanismus pomocí testů HRV (test na variabilitu srdeční frekvence). Tuto klasickou lékařskou diagnostickou metodu, která umí vyhodnotit úroveň stresové zátěže v autonomním nervovém systému. U 86 % případů stres z těla vymizel během 20 min. Dnes Dr.Alex Loyd spolu s Dr. Benem Johnsenem metodu předávají na svých přednáškách po celém světě. Dr. Ben Johnsen je lékař, který se metodou léčebných kódů vyléčil z Lou Gehringovy choroby. Tato nemoc je nevyléčitelná, končí smrtí zhruba do 5 let od prvních symptomů. V té době již měl dr.Ben silné záškuby svalů po celém těle a pramalou šanci na vyléčení. Léčebnými kódy se z této nemoci dostal za 3 týdny.

Léčebný kód objevil Dr. Alex Loyd v roce 2001 a později rozpracoval a půl roku prověřoval s Dr. Benem Johnsenem. V roce 2013 vyšla kniha Léčebný kód.12 kategorií

Postup

Modlitba: 
"Přeji si, ať všechny vědomé i nevědomé negativní představy, nezdravé názory,
destruktivní buněčné vzpomínky a všechny fyzické problémy spojené s
……………………… ………………………….. (váš problém či určitá záležitost) jsou
nalezeny, otevřeny a vyléčeny tím, že mne prostoupí světlo, život a láska Boží. A
též si přeji, ať se účinnost této léčby zvýší stonásobně, případně i vícekrát".

 

Je to úžasná, zcela jednoduchá metoda, kdy se naše ruce  přikládají na 4 léčivá centra v oblasti naší  hlavy, kdy dochází k znovu uzdravení buněk v našem těle a opět do našeho těla začíná proudit energie, která nahazuje náš imunitní sytém, který se opět harmonizuje. Léčebné kódy umí odstranit nejen stres, tím že nahodí imunitní systém, ale také vymazat naše obrazy a chybné myšlení o nás samotných, které mohlo vzniknout v dětství a minulosti. Kdy jsme v životě uvěřili cizím doměnkám, nebo názorům např: že nejsme dost dobří, šikovní,, krásní atd. LK umí toto nastavení vymazat a my s opět cítíme skvěle a život se otáčí do jiných nových rozměrů...
Modlitba je velmi důležitá, dr. Loyd říká, ať se zaměřujete především na ni a léčebný kód se stane součástí celého procesu (dodává motlitbě steroidy:-))

 

Máme čtyři centra:

stane součástí celého procesu (dodává modlitbě steroidy:-).

 

Máme čtyři centra:

Kořen nosu – hypofýza, velmi často označována jako hlavní žláza, protože řídí základní
endokrinní procesy v těle a epifýzu.
Adamovo jablko neboli ohryzek – páteř a centrální nervový systém a štítná žláza.
Čelisti – reaktivní emocionální mozek včetně amygdaly a hipokampu a dále páteř a centrální
nervový systém.
Spánky – vyšší funkce levé a pravé hemisféry mozku a hypotalamus.

 

 1. kořen nosu (mezi kořenem nosu a středem obočí)
 2. adamovo jablko (přímo nad ohryzkem
 3. čelisti (po obou stranách hlavy u spodní části dolní čelisti)
 4. spánky (po obou stranách hlavy asi 1,5 cm nad spánky a 1,5 cm dozadu)

Otázky a odpovědi

Co způsobuje fyziologický stres a jeho následky pro naše tělo?

Co je to vlastně stres?

 • Stres je téměř vše, ať se jedná o jízdu autem, informace z televizních zpráv, hádky s partnerem, běsnící nadřízený, smutná kamarádka, prožívání filmového příběhu atd. nebo: z negativních zkušeností o nás samotných, o životě o druhých lidech, kdy v nás tyto naše mylné názory vytvářejí stres
 • po předcích ho dědíme prostřednictvím DNA.

Tyto chybné názory způsobují stres v našem těle a tím způsobují syndrom boje a útěku.  Co se děje v těle?  Je to jako když neustále plní barel s vodou a stále dodržujeme rysku a dáváme pozor, kdy vodu vypnout, aby přes ní nepřetekla. Ale jakmile se nám přívod vody rozbije, voda začne přetékat a vyléva se ven a všude je pak spoušť. A tak se to děje v našem těle. Jakmile se často dostáváme do stresových situací, tělo přestává fungovat, barel přetekl a naše tělo onemocní. Buňky, aby nepřišly o svou energii se dostávají do stavu “boj a útěk“ v tělo se začíná bránit, aby buňky nepřišly o svou energii.  Změní se proudění krve, krev neteče do orgánů, ale proudí do svalů. V tu chvíli je pozastavena správná činnost orgánů: např střevo přestává zpracovávat potravu a játra, přestávají zpracovávat toxiny a vyvažovat hladinu elektrolytů v ledvinách. V tu chvíli se buňky uzavřou, aby si uchovaly svou energii. Nedostávají kyslík, zůstávají bez paliva a umírají.

Co se ale stane, když je člověk v neustálém stresu?

Když je v našem těle neustálé napětí, člověk je pod neustálým tlakem, svaly jsou stažené, začíná proces
poškozování orgánů, odpojuje se náš imunitní systém a tělo onemocní.

Proč nedochází k našemu úplnému uzdravení?

Proč tolik lidí nedojde k úplnému uzdravení, když změní svou stravu a odkyselí se, začnou sportovat, pijí bylinné čaje a pojídají spousty doplňků a vitamínů, začnou cvičit, meditovat? Proč i když se rozhodnou léčit své staré rány a současná traumata různými terapiemi? Proč jsme stále nemocní, když jsme vše ve svém životě změnili?  Proč?  Protože jsme v sobě zapomněli odstranit buněčné vzpomínky.

Co to je buněčná vzpomínka? Co nám brání v uzdravení?

Buněčná vzpomínka je vzpomínka uložená v našich buňkách po celém těle. Vznikají v prenatálu v dětství a v průběhu celého našeho života. Jsou to všechny situace, kdy jsme zažili strach, stres, smutek, atd. V těle dochází ke stresu a tělo se snaží tyto vzpomínky potlačit a zasunout hlouběji a hlouběji do našeho podvědomí. My sice na vědomé úrovni zapomeneme, ale podvědomí ne.  Negativní myšlenka je v zásadě lží a my potřebujeme do našich srdcí dávat pozitivní, láskyplné myšlenky pravdu a světlo, abychom tyto lži opravili. Takže pokud např. věříte, že nejste dobří, nejste hodni lásky, uvěřili jste lži, protože jsme dobří a každý z nás si zaslouží lásku. Takže si můžeme říct, tam kde je lež je i tma, tam kde je světlo, je i láska. V místnosti kde je tma, stačí jen rozsvítit a opět všude září světlo. 

Pokud vyléčíme buněčné vzpomínky, vyléčíme srdce jako zdroj našich problémů.

A jak již bylo v bibli napsáno a jak řekl král Šalamoun, který žil před 3000 lety:

"Především střež své srdce, vždyť z něho vychází život" 
"Jste tím, kým jste ve svém srdci"

Léčebný kód dokáže neutralizovat tuto destruktivní frekvenci a tak tělo udržovat v neutrálním stavu -
to je to, co člověk potřebuje ke svému uzdravení a aby si své zdraví udržel.

Naše vzpomínky tvoří přes 90 % našeho podvědomí

Stanfordský biolog dr. Bruce Lipton, je prvním člověkem, který identifikoval problémy duchovního srdce z vědeckého hlediska. 90 % co ovlivňuje naše myšlenky, jsou pocity jednání, jsou nevědomé vzpomínky a jsou uloženy v našem těle a říkáme jim buněčná paměť. My si pamatujeme pouze 10 %. Spousty těchto vzpomínek obsahují negativní názory o nás samotných o druhých o životě o bohu a toto vytváří psychologický stres. Jeli tento stres dlouhodobý a silný, tak jejich reakce je většinou fyzická a tak vznikají zdravotní problémy (nemoci). Dr. Lipton říká, pokud dokážete uzdravit negativní myšlenky je možné vyléčit nemoci, dokonce nemoci dané genetikou.

Jak je možné, že je to 90 %? 

Jsou to vzpomínky, které si už nepamatujeme. Některé byly krásné, jiné traumatizující. Např. rozbitá sklenička a křik babičky, rozbitá hračka a křik maminky, první plácnutí, stres z učitelů, tma při usínání, maturita, zklamání z kamarádky, zklamání z lásky atd. Z toho všeho si naše vědomá mysl pamatuje jen 10 %. 

Tyto destruktivní a traumatizující stresové reakce v těle se aktivují, když se setkáme s podobnou situací, kterou jsme zažili kdysi a ani si ji už nemusíme pamatovat. Např. jsme prožili v dětství smutný zážitek ze svých narozenin a my cítíme, někdy ani nevíme proč slavení narozenin nemáme rádi. Vždy se naše nevědomá mysl oživí nepříjemnými pocity jako např. pocity smutku, napětí, beznaděje a vy ani nevíte proč a odkud přichází.  Naše vědomá mysl si pamatuje jen 10 % z celého našeho života ostatních 90 % jsou zakódované v podvědomí.

Traumatické vzpomínky vyvolávají určité reakce a my se často chováme, tak jak
nechceme. Proč?

Všichni jsme zdědili po rodičích geneticky určité buněčné vzpomínky a vědecky je dokázáno, že jsou tyto vzpomínky zakódované do DNA každé naší buňky v našem těle. Při početí se spojí spermie s vajíčkem, které sebou nesou buněčné vzpomínky otce a matky jako i samotnou podobu nově narozeného človíčka. Tam už vznikají buněčné vzpomínky, které se přenášejí celým naším rodem. Nejvíce poznatků a informací člověk získává do svých 5 let od narození. Jsou to doslova tuny informací a prožitků jak krásných, tak traumatizujících a všechny jsou zakódované pomocí rozumu a zraku odpovídajícímu věku dítěte. Postupně se zaznamenávají ve stavu mozkových vln delty a théty. Takže v pěti letech zažijeme situaci, která nás ovlivňuje po zbytek života. Např. nás zklame kamarád ve školce a my jsme pak často zdrženliví a opatrní v navazování přátelství po celý svůj život ani nevíme proč. Nebo nám maminka řekne, že v těchto šatičkách jsme nacpaní a my do dospělosti máme pocit, že jsme ve všem boubelky a nikdy to vlastně není ono. Situaci stále vyhodnocujeme pětiletým rozumem, ač je nám třeba třicet let. A tomu se říká buněčná vzpomínka, která se stále aktivuje a my se chováme kolikrát zvláštně ani nevíme vlastně proč. Tak nemáme šťastné vztahy, práci, nevěříme si apod…A to je to velké tajemství, které můžeme vyléčit tím, že vyléčíme buněčnou vzpomínku až do dětství. Vymažeme tyto traumata a nahradíme láskyplným obrazem pomocí léčebných kódů a tělo se začne uzdravovat.

Tím, že vyléčíme náš zdroj a tím je naše srdce, tím aktivujeme imunitní systém a naše tělo se začne uzdravovat. Léčebný kód odstraňuje stres přímo ve zdroji. Výzkum v kalifornském Institutu HeardMath dokazuje, že vyléčením stresu, se vyléčí i původní geny.

Jakmile uzdravíme naše vzpomínky, vyléčíme stres.

Jakmile vyléčíme stres, vyléčíme všechny naše problémy.

Dr. Loyd a Dr. Johnson dokazují ve své letité praxi, že Léčebné kódy aktivují čtyři léčivá centra a tím začne do našeho těla proudit úžasná a silně ozdravující energie, která uzdraví všechny naše buňky.

VÝSLEDKY PO KÓDOVÁNÍ

Jak a kde Vám Léčebné Kódy mohou pomoci?

 • Stres, deprese, úzkost, zlost, smutek
 • Traumata vztahové problémy
 • Odpuštění (i po dlouhých letech)
 • Závislosti
 • Fobie a strach
 • Sebevědomí a sebeúcta
 • Fyzické problémy, bolesti a nemoci
 • Profesní problémy
 • Životní spokojenost

Co se může dít, když budete praktikovat metodu "Léčebný kód"?

Vzpomínky, na nichž zapracujete, se začnou měnit a mohou Vás zaplavovat neustálé pocity štěstí a radosti, klidu a odpuštění. Začnete žít v lásce a radosti.

 • možná zjistíte, že se Vám po letech lépe spí. Nebudíte se uprostřed noci a snadno usínáte.
 • možná zjistíte, že se den ode dne cítíte šťastnější a radostnější
 • Pokud máte nějaký zdravotní problém, zjistíte, že intenzita se zmírnila, nebo problém zcela vymizel
 • můžete zjistit, že se mění Váš postoj k životu
 • pokrok ve fyzickém léčení může být rychlejší, něž Vám předpověděl zdravotnický personál
 • lidé na Vás začnou pozorovat změny ve Vašem vzhledu, v osobnosti, chování a Vašem jiném přístupu
 • věci, které vás rozčilovaly, už Vás nechají klidným, jako by se vás netýkaly
 • strachy, které Vás mnoho let trápily, mohou postupně mizet
 • můžete cítit sebedůvěru ve všech oblastech života a věřit opět ve své schopnosti
 • pocity deprese a smutku už nemusejí být tak časté a postupně mohou úplně zmizet
 • mizí touhy se přejídat, nebo večer rabovat ledničku
 • závislost se může stát minulostí
 • můžete mít mnohem více fyzické energie
 • Vaše mysl je jasnější, čistější, posloucháte více své pocity srdce
 • možná vám začne být příjemné být mezi lidmi, ačkoliv to pro Vás bývalo vždy nepříjemné
 • Zjistíte, že můžete pomoci svým nebo jiným zvířátkům ve stresových situacích
 • život bude báječnější, smysluplnější a vy možná zjistíte, jak je krásné ho žít

Zkrátka život Vás začne víc bavit a vy konečně zjistíte že:

„Život je každý den plný zázraků“

 

Kniha

Kniha Léčebný kód napsaná Dr. Alexem Loydem a Dr. Benem Johnsonem se stala krátce po svém vydání nejprodávanější knihou. Byla přeložena do 25 jazyků a vydána v desítkách zemích a stala se bescellerem.

Dnes patří léčebné kódy mezi nejúčinnější přírodní léčebný systém na světě praktikující se dnes již ve 143 zemích. Touto metodou se nechali inspirovat tisíce lidí na celém světě při pomáhání sobě i druhým. Jedná se o techniku, kterou můžete sami snižovat hladinu stresu ve svém těle a léčit si téměř všechny fyzické a psychické nemoci. Zároveň odstraňovat záležitosti týkající se vztahů a všech úspěchů ve Vašem životě. Je založena na principu léčení, vycházející ze základů kvantové fyziky.

Doporučuji všem před seminářem zakoupit a přečíst

Web Rodinné Léčení Praha používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.