Návrat ke kráse

Buněčné omlazení o 8 -10 let

Račte vstoupit, jste na cestě ke kráse, ..krása začíná zevnitř.

Výrobky na bázi  kmenových buněk, které získaly Nobelovu cenu.

Výrobky si můžete koupit za prodejní cenu nebo:

  • Jedinečný program

  • Po získání členství: 40% sleva na výrobky +  bonus zdarma: vlastní, ihned funkční webové stránky (stačí si je jen pojmenovat a jsou vaše).

Ptejte se mě jak, jsem tu pro Vás

 

https://kodkmladi.jeunesseglobal.com/

 

Nejsilnější hydrolizovaný Colagen 11.000mg

https://kodkmladi.jeunesseglobal.com/cs-CZ/naara

 

 

 

 

Velice ráda, že mohu být součástí této firmy. Má dva produkty: ječmen a chlorellu, kterými se prezentuje více jak 13 let a zároveň i krásné lidi uvnitř našeho týmu. Zelené potraviny mě potkaly před 6-ti lety a staly se pro mne, mou rodinu a mé přátele každodenním zvykem. Bez nich bych si začátek každého dne už nedovedla představit.

 

První produkt:

 

 

Ječmínek - nazývám ho tatínkem, dovede svým množstvím enzymů, vitamínů a výživných látek, vyživit a ozdravit každou buňku našeho těla a tím posílit imunitní systém a naše tělo se dostává do harmonie a léčí se.

Mohou ho i malé děti po odstavení od mateřského mléka, těhotné maminky (těžké kovy se nedostávají na plod). Dokonce mohu potvrdit v několika případech zázrak pro otěhotnění.

Vydrží tři měsíce. Neobsahuje lepek.

 

Druhý produkt:

 

 

Chlorellka je to taková maminka, kartáč, který umí vyčistit celé střevo od všech nánosů kovů, odpadních látek a tím docílit jeho čistotu a vstřebatelnost. Obsahuje velké množství chlorofylu, vitamínů, výživných látek a přírodních antibiotik, prebiotik a aminokyselinu tryptofan, která se přeměňuje na serotonin a navozuje nám pocit štěstí a radosti. My se pak cítíme uvolnění, vyrovnaní a krásně se nám usíná.

Vydrží tři měsíce.

 

Třetí produkt: NOVINKA

 

 

Dětský ječmen, konečně na trhu, ječmen, který dětem chutná a je s příchutí jahod, která zpříjemní naturální chuť nápoje. Je určen nejen dětem, ale i těm, kterým z jakéhokoli důvodu neurální chuť zeleného ječmene nepřirostla k srdci.

Vydrží 3 měsíce

Kombinace obou produktů je nádherná symbióza pro celý náš organismus. Zelené potraviny nejsou žádným přírodním doplňkem, ale řadí se mezi potraviny. Proto spojení Léčebných kódů se zelenými potravinami pro mne znamená zharmonizování duše a očistu těla. Jsem poradce zelených potravin a velmi ráda Vám poradím jak na to. V případě zájmu volejte, pište na můj mail.


Prohlédněte si fotogalerii

Web Rodinné Léčení Praha používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.