Semináře

Termíny seminářů

19.09.2020
9:00 - 16 hod.

Óda naděje nových zázraků

 

V sobotu 19. září se uskuteční v Praze v Holešovicích seminář na téma: Odpuštění, vztahyzdraví a úspěch. Chcete být úspěšní v práci, v životě a ve vztazích?
Zlepšit si zdraví, zharmonizovat si vztahy s partnerem, dětmi, rodiči nebo se svými přáteli? Můžete vše, jen mít ten správý směr.


Půjdeme vstříct novému a krásnému, to staré necháme odejít. 

Srdečně Vás zvu na svůj seminář, kde se zaměříme na 4 důležité oblasti našeho života.

Odpuštění, vztahy, zdraví a úspěch

Odpuštění: nejdůležitější součástí našeho života je odpuštění, je to zásadní věc na naší cestě životem, jít dál. Odpuštění neznamená to, že s tím, kdo mě kdysi ublížil, nebo komu jsem ublížil já sám, půjdu opět „na kafe“, i to se může samozřejmě stát, pokud si to budu přát.:-) Ale význam odpuštění je přetnout tkz. energetická pouta, která nás stále s tímto člověkem svazují a my se nemůžeme odprostit a jít životem dál. Dochází k opakujícím situacím, vztahům, celkové únavě organismu atd. Více v sekci: Léčebné kódy 12 kategorií odpuštění.

Vztahy: zharmonizovat si současné vztahy, partner, děti, rodina, kolegové v práci. Nebo také najít si nové vztahy. Kódy pracují tak, že se pročiští vztahy oboustranně.. emoce, které tam byly se vyčistí a druhý člověk vnímá to samé. Vztahy jsou opět zharmonizované, přátelské, milující..uzdravené.

Zdraví: být zdravý, je být šťastný.

Úspěch: v lásce, v životě, ve vztazích, v práci..

Průběh semináře:

Seminář je určen pro menší skupinku 6-10 lidí. pracujeme s univerzálním kódem a procházíme jednotlivé kategorie několikrát, tím dochází k okamžitým výsledkům již na semináři. Situace, vztahy, zdraví, emoce se harmonizují, často dochází k úplné vyřešení situace, již po prvním kódování a to v důsledku silné energie uvnitř skupiny. Naučíte se pomoci nejen sami sobě, ale i svým blízkým.
Semináře jsou proloženy meditacemi. Není potřeba sdílet veřejně, vše se děje jemně uvnitř nás samotných.

Co s sebou: pročíst mé stránky sekce Léčebné kódy a vzít sebou skvělou náladu. :-)

Trvání semináře: 9 hod -16.30 hod

Místo konání: Praha Holešovice

Těším se na Vás a věřte: „Život je každý den plný zázraků“


31.10.2020
9:00 - 16 hod.

Óda na radost a lásku

V sobotu 31. října se uskuteční v Praze v Holešovicích seminář na téma: Láska, radost, důvěra odpuštění.
Chcete uzdravit své vztahy s partnery, rodiči, dětmi a citit se opět radostěji, milováni a přijímáni. Odpuštěním k nám opět přichází láska, radost a důvěra. Lidé jsou jen naše zrcadla. Vše je v nás samotných. Pojďme zase přijímat a dávat lásku, radovat se a opět věřit a důvěrovat. Jak jednoduché.

 


Je pravý čas otevřít své srdce lásce, radosti a důvěře. 
Srdečně Vás zvu na svůj seminář, kde se zaměříme na 4 důležité oblasti našeho života.

Odpuštění, láska, radost a důvěra

Odpuštění: bez odpuštění k nám nemůže přijít láska. Když odpustíme, zharmonizujeme vztah, který chceme mít opět u sebe, nebo odpustíme a přetrháme pouta, aby mohl přijít nový a krásnější vztah.

Láska: harmonie mezi přijímáním dáváním, láska k sobě, ve vztazích, k ostatním. Hlavním centrem lásky je endokrinní systém v těle. Pokud chybí láska, máme poruchu přijmu potravy (přibíráme na váze, nebo bulimie), problémy se štítnou žlázou, neumíme otevírat své srdíčko, neseme si vzorce klamání z minulých vztahů.

Radost: když není radost, není zdraví, láska ani chuť jít životem dál. Radost často lidé zaměňují za náhražky, jídla, pití.. Mluvím o pravé radosti. Hlavním centrem je kožní systém. Kožní problémy, deprese, smutek, nechuť vstát z postele a jít životem dál..

Důvěra: kde chybí důvěra, není láska, zavíráme své srdce a žijeme povrchní vztahy. Hlavním centrem je močový systém. Následkem jsou problémy močovým měchýřem, ledvinami. U žen s prsy, cysty, myomy..U muzů reprodukční systém atd...To vše můžeme léčebnými kódy harmonizovat.

Zdravotní problémy v různých systémech ukazují, v jaké životní oblasti máme problémy, co nemáme vyřešené. Více v sekci Léčebných kódů:12 kategorií. 

Průběh semináře:

Seminář je určen pro menší skupinku 6-8 lidí. pracujeme s univerzálním kódem a procházíme jednotlivé kategorie několikrát, tím dochází k okamžitým výsledkům již na semináři.Situace, vztahy, zdraví, emoce a jiné se harmonizují, často dochází k úplné vyřešení situace, již po prvním kódování a to v důsledku silné energie uvnitř skupiny. Naučíte se pomoci nejen sami sobě, ale i svým blízkým.
Semináře jsou proloženy meditacemi.

Není potřeba sdílet veřejně, vše se děje jemně uvnitř nás samotných.

Co sebou:pročíst mé stránky sekce Léčebné kódy a vzít s sebou skvělou náladu:-)

Trvání semináře: 9 hod-16.30 hod                                                                                                                                                                                                                                                 

 Místo konání: Praha Holešovice

Těším se na Vás a věřte: „Život je každý den plný zázraků“

 

 


21.11.2020
22.11.2020
9:00 - 16 hod.

Seminář průvodce 12 kategorií

V sobotu a neděli 21 - 22  listopadu se uskuteční v Praze v Holešovicích víkendový seminář „Seminář průvodce 12-ti kategorií“ dr.Loyda, autora světoznámé knihy
Léčebný kód. Celý program je velmi léčivý, naučíme se praktikovat všech 12 kategorií, shlédneme videa a je zakončený certifikátem.


Tento seminář léčebných kódů 12 kategorií je určen pro menší skupinku lidí (6-10) a je víkendový. 
Budeme pracovat v malé skupince lidí a společně se naučíme praktikovat léčebný kód ve všech 12-ti kategoriích. Neschopnost odpouštět, škodlivé činnosti, mylné názory, láska, radost, klid, trpělivost, laskavost, dobrota, důvěra, pokora, sebeovládání. První tři kategorie Léčebných kódů z 12-ti kategorií nazvané kategoriemi zábran: neodpuštění, škodlivé činnosti a mylné názory. Slovo zábrana používáme pro označení jevu bránícího nám prožívat šťastný a radostný život ve zdraví a prosperitě. Máme-li se vyléčit trvale a úplně, je třeba tyto zábrany odstranit. Dalších devět kategorií je založeno na vlastnostech ctnostech, které je třeba rozvíjet a podporovat. Jsou to: láska, radost, klid, trpělivost, laskavost, dobrota, důvěra, pokora a sebeovládání.

Co sebou:

 • každý by si měl před začátkem semináře přečíst knihu dr. Alexe Loyda Léčebný kód, kde se
  dozví více o celém principu léčení touto metodou
 •  manuál, který mu přijde elektronicky před začátkem semináře, srovnat do pořadače
 • vzít s sebou dostatek pití (pro vylučování toxinů z těla ven)

Sobotní program:

 • přivítání
 • shlédnutí úvodního videa dr. Loyda
 • seznámení s metodou léčebných kódů
 • projdeme 6 kategorií, kde se v láskyplném prostoru a společně s úžasnou silou léčebné energie
  naučíme praktikovat léčebné kódy v příslušných kategoriích. Budeme pracovat s univerzálním
  kódem.
 • před každou kategorií vždy shlédneme příslušné video od pana dr. Loyda, sdílení

Nedělní program:

 • sdílení
 • projdeme 6 dalších kategorií spolu s videi dr A. Loyda
 • závěrečné video dr. A. Loyda, sdílení
 • rozdání certifikátů o absolvování kurzu

Budeme po celou dobu semináře léčebných kódů 12 kategorií pracovat s manuálem, který obdržíte v elektronické podobě týden před začátkem kurzu (je v ceně semináře).

Začátek vždy v 9.00 hod a předpokládaný konec v 17.00 hod po oba dva dny.