O MĚ - KDO VLASTNĚ JSEMJsem rodinný průvodce 12 kategorií energetického léčení Léčebný kód dr. A. Loyda.

Vzdělávání v této oblasti se věnuji dlouhodobě. V roce 2000 jsem absolvovala kurzy numerologie, kineziologie, SRT, 4 stupně energie reiky, 4 stupně energie schambaly. Jsem vyškolený poradce autopatie a zdravého životního stylu zelené potraviny GW. Všechny tyto metody jsem zařadila do svého života a praktikovala na sobě, svých dětech a lidech.

Věnuji se kineziologiii, odblokům dospělých a dětí. Od roku 2015 působím též jsem jako Rodinný průvodce 12 kategorií Léčebných kódů A. Loyda, vyškolena Mirou Liškovou a pořádám semináře Léčebných kódů 12 kategorií.

Metoda léčebného kódu mě naprosto pohltila a přesvědčila o svých úžasných léčebných možnostech. Knihu Léčebný kód od Alexe Loyda jsem dostala na konci roku 2012 od své kamarádky a během dvou dnů jí přečetla. Jako úplný amatér jí začala praktikovat na své malé dceři, která měla šilhavost očí a termín operace za 2 měsíce. Během měsíce a půl pravidelného několikadenního kódování se oči mé dcery úplně narovnaly a šilhavost zmizela. Proto pro mě zůstal tento výsledek naprostým zázrakem a já kódům s láskou propadla. Do této doby žádný jiný způsob mé dceři nepomohl.

Srdečně Vás tímto zvu na terapie kineziologie a na své semináře.

Nic není náhoda a Vy jste tady ve správný čas...

Protože: „Život je každý den plný zázraků“

 

Občas musíme projít bouří, abychom zase viděli svítit slunce.
Vše co si přejete můžete dosáhnout a spolu najdeme ten správný směr.

Moje Certifikáty