KINEZIOLOGIE

KINEZIOLOGIE

Věřte, že v životě můžete mít vše, jen mít ten správný směr. 

Aniž bychom si to uvědomovali, v našem těle se v průběhu života ukládají určité stresové bloky, které v nás následně vyvolávají duševní nerovnováhu, jež se může projevit v podobě různých obav, fobií a strachů z konkrétní činnosti či situace např:

tréma, nízká sebehodnota, problémy v partnerství, v ostatních vztazích, v práci, dále strachy fobie, závislosti, smutky, nedůvěra, nemám se rád, nejsem sám sebou, nespavost atd. děti: hyperaktivita, nesoustředěnost, problémy s učením, astma, všechny témata, nemám se rád, nevěřím si, nejsem dost dobrý, ustrašenost, nebo naopak upovídanost, dítě musí být středem pozornosti, dále pak strachy, fobie, noční pomočování, koktavost…atd

Pokud se příčiny neřeší, může vzniknout nemoc. Proto když jsme štastní, nejsme nemocní. Abychom byli zdraví a šťastní, musíme odstranit překážky, různé vědomé i nevědomé bloky z dětství, které jsou často příčinou.

Tato metoda je velmi jemná, ale o to více účinná.

Kineziologie pracuje se svalovým tonusem, čímž zjistím celkový stav Vašeho těla. Svaly reagují na negativní informace oslabením nebo napětím. Každý fyzický nebo psychický problém se projeví na svalovém napětí. Mozek si uchovává všechny zážitky od narození po současnost. Na tomto základě vyhledám, bloky v těle a tím se obnoví tok energie.

Jdu až do příčiny vzniku u klienta (generace, prenatál, nebo současnost), vše mi sdělí Vaše ruce dle svalového tonusu v podvědomí.

Terapie je jemná, vztřebává se ještě pár dní až týdnů, dle nastavení každého jedince, klient odchází uvolněný a zharmonizovaný, cítí se velmi dobře.

Pracuji s různými druhy esencí: bachovy, růžové, kaui, maui s kameny a propojuji hemisféry, zapojuji lásku rodičů, která je velmi důležitá v celém nastavení rodové linie klienta i jeho dětí, aby nedocházelo k opakování podobných chyb v generacích.

Jak terapie probíhá?

1)Zharmonizuji čakry, tok energie v těle, následně dochází k uzdravení orgánů.

2)Kineziologie (viz výše)

3)Shamballa, pracuji i s touto energií při celkové terapii.

U dětí:

Od 10 roku dělám terapii přes děti, jinak přes jejich maminky. Jak víme zdraví a psychika dětí velmi souvisí s rodiči.Tak jak se  cítí maminka, tak je nastaveno její dítě. Pokud je maminka v psychické pohodě, jsou na tom stejně i její děti. Děti jsou napojeny na matku a jsou zrcadlem v rodině.

„Život je každý den plný zázraků“


Prohlédněte si fotogalerii